PRACUJ W POLSCE

:

O nas


Jesteśmy agencją pracy z kilkuletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w organizowaniu pracy dla osób z Ukrainy w Polsce. Znajdujemy zatrudnienie w szczególności w fabrykach, magazynach i składach farmaceutycznych.
Do tej pory nasi pracownicy pracowali na różnych stanowiskach w zakładach w całej w Polsce w takich sektorach jak: farmacja, produkcja i magazynowanie, przetwórstwo rybne i mięsne czy pakowanie i konfekcjonowanie towaru.
Dodatkowo zapewniamy osobom pełne zakwaterowanie blisko miejsca pracy a jeśli to niezbędne to transport z pracy do domu. Pomagamy załatwić wszelkie dokumenty potrzebne do rozpoczęcia pracy.
Posiadamy rekomendacje od firm, z którymi współpracujemy już wielu miesięcy. Jako Agencja Pracy Tymczasowej jesteśmy wpisani do KRAZ czyli Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia z numerami 17444 oraz 18607.


Noclegi

Baza noclegów w całej Polsce.

Pomożemy Ci znaleźć nie tylko pracę, ale również nocleg. Jeśli masz już pracę w Polsce, ale szukasz noclegu to też jesteśmy w stanie Ci pomóc. Posiadamy bazę noclegową przygotowaną dla pracowników w dobrym standardzie w kilku miastach Polski. Są to mieszkania, domy i hostele pracownicze. W każdym z tych miejsc jest darmowy internet z WIFI do Twojej dyspozycji oraz całe wyposażenie. Staramy się tak wybierać miejsca noclegowe dla Ciebie aby były one jak najbliżej zakładu pracy i sklepów.

Załatwiamy także meldunki, które są niezbędne do niektórych urzędowych dokumentów.

Nasza Firma

Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami.
Zadzwoń na jeden z poniższych numerów,
albo zostaw swój numer telefonu w zakładce Kontakt a my do Ciebie oddzwonimy.


+48 727 916 916
+48 536 469 666

WYŚLIJ NAM SWÓJ NUMER TELEFONU